Učenci

Šola v naravi

Šola v naravi predstavlja pomembno obogatitev vzgojno-izobraževalnega dela z učnega, socializacijskega, zdravstvenega, športno-rekreativnega vidika in z vidika poglabljanja stika z naravo in vzpostavljanja pravilnega odnosa do nje.

Učenci 2. razreda bodo predvidoma imeli plavalni tečaj organiziran od 25. do 29. aprila 2024 v bazenu v Ajdovščini.

Učenci 4. razreda bodo predvidoma imeli letno šolo v naravi od 17. do 21. junija 2024 v Termah Čatež.

Za učence 8. razreda bo šola v naravi organizirana v domu CŠOD na Ptuju, kjer bodo gostovali od 16. do 20. oktobra 2023.

Omenjene oblike vzgojno-izobraževalnega dela, ki omogočajo realizacijo ciljev iz učnega načrta na drugačen, pestrejši in za učence zanimivejši način ter hkrati omogočajo tudi razvijanje različnih spretnosti, bomo izvedli, če se bo zanje odločila večina staršev.
Starši, ki bi imeli težave s plačilom, bodo lahko, v skladu s Pravilnikom o subvencionirani šoli v naravi, subvencijo uveljavljali že septembra ali naknadno, po potrebi.

Obrazec za subvencioniranje šole v naravi dobite med Dokumenti.