V četrtek, 28. 9. 2023, smo izvedli prvo šolsko tekmovanje v šolskem letu 2023/24. Učenci so se pomerili v znanju logike. Od 3. do 5. razreda je sodelovalo 26 učencev, od 6. do 9. pa 20 učencev.

.Skupno so učenci od 3. do 7. razreda prejeli 20 bronastih priznanj. Dobitniki so zapisani tukaj.

Učenci 8. in 9. razreda lahko na šolskem tekmovanju prejmejo priznanje za sodelovanje. Prejeli so ga 4 učenci: Gabriel Simčič in Eva Adamič (8. a), Ana Trampuž (9. a) in Maj Tragin (9. b).

Posebne čestitke učencema Kim Juren in Aleksu Pipanu iz 3. a za dosežene vse možne točke.

Učenka Melani Švagelj se bo v soboto, 21. 10. 2023, udeležila državnega tekmovanja iz znanja logike, ki bo za učence 7. razreda v Luciji pri Portorožu.

Istočasno bo za učence 8. in 9. razreda regijsko tekmovanje. Udeležila se ga bosta Gabriel Simčič in Ana Trampuž.

Vsem trem držimo pesti in želimo čim boljšo uvrstitev!